Ierīces dati

Mazgājiet, žāvējiet vai apstrādājiet ar tvaiku - viss vienā ierīcē. Ar 700 SteamCare veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju jūs varēsiet mazgāt un žāvēt pat vilnas apģērbu, tai nesaraujoties. Izmantojiet tvaiku pilna mazgāšanas cikla vietā - tas aizņem tikai 25 minūtes un ietaupa 96% ūdens.*
*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu ūdens patēriņam, sal. SteamRefresh ar pilnu mazgāšanas ciklu 30°C izsmalcinātā apģērba programmā 1 kg veļas.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Atsvaidziniet ar tvaiku un velciet atkal, ietaupot līdz 96% ūdens.* 

25 minūšu SteamRefresh programma ir piemērota delikāta apģērba mazgāšanai un izmanto mazāk ūdens, sal. ar standarta mazgāšanu. Vēl svaigākai sajūtai varat pievienot Electrolux tvaika aromātu.

*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu ūdens patēriņam, sal. SteamRefresh ar pilnu mazgāšanas ciklu 30°C delikāta apģērba programmā 1 kg veļas.

Ar DualCare® tiek nodrošināts, ka mazgāšanas un žāvēšanas laikā nenotiks nekāda saraušanās, pat vilnai*

DualCare® ļauj jums mazgāt un žāvēt ar pārliecību. Šī Woolmark Blue sertificētā mašīna ar pielāgotām temperatūrām un tvertnes kustībām efektīvi mazgā un žāvē pat virsjakas un vilnas džemperus, garantējot, ka nenotiks saraušanās.*

*Salīdzinājumā ar žāvēšanu izklātā veidā.

OneGo 20/60 min. programma – izmazgājiet un izžāvējiet 1 stundas laikā

OneGo 20/60 min. programma dod iespēju izmazgāt un izžāvēt nelielu apjomu veļas vien stundas laikā vai izmazgāt vien 20 min. laikā. Izmantojiet ātru un ērtu risinājumu, kad steidzaties.

SensiCare+ ietaupa līdz 60% laika, ūdens un enerģijas žāvējot* un līdz 40% mazgājot ar ielādes daudzuma noteikšanas tehnoloģiju**

Optimāla mazgāšana un žāvēšana katrā mazgāšanas reizē ar SensiCare+. SensiCare+ ir tehnoloģija, kas novērtē ielādes apjomu un pielāgo programmu, lai ietaupītu līdz pat 60% laika, ūdens un enerģijas katras veļas ielādes žāvēšanai* un līdz 40% mazgāšanai.** Tā nodrošina ne tikai precīzu mazgāšanu, bet arī žāvēšanu.

*Pamatojoties uz iekšējo testēšanu attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 1 kg veļas, salīdzinot ar Kokvilnas žāvēšanas ciklu ar SensiCare+ žāvēšanas programmas pielāgošanai. **Pamatojoties uz iekšējo testēšanu attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas patēriņu 1 kg veļas, sal. ar Kokvilnas ciklu 30°C temperatūrā, izmantojot SensiCare mazgāšanas programmas pielāgošanai.

CareDrum veļas tvertne izturas saudzīgi pret audumiem

CareDrum tvertne nodrošina audumu gludu slīdēšanu, pateicoties īpašajam pārklājumam un pacelšanas funkcijai. Īpašā tvertnes struktūra nodrošina saudzīgu apģērba apstrādi.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone