Ierīces dati

PerfectCare 800. sērijas iebūvējamā veļas mazgājamā mašīna ar UltraCare sistēmu piedāvā unikālu mazgāšanas līdzekļa iepriekšējas iemaisīšanas un aktivizēšanas tehnoloģiju. Tādējādi apģērbs tiek izmazgāts zemākā temperatūrā, patērējot mazāk enerģijas un nodrošinot apģērba ilgāku kalpošanu.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Mazgājot ar UltraWash programmu 30ºC, ietaupiet līdz pat 30% enerģijas, salīdzinājumā ar kokvilnas programmu 40ºC.

Mūsu UltraWash programma piedāvā izcilu tīrīšanas efektivitāti pat 30ºC mazāk nekā stundas laikā, pateicoties iepriekšējās līdzekļa iemaisīšanas tehnoloģijai. Tāpat ietaupīsiet līdz pat 30% enerģijas, sal. ar 40ºC kokvilnas programmu. Nekaitē apģērbam un videi.

Izcila apģērbu aprūpe viedtālrunī ar vienu pieskārienu

Izmantojot lietotni MyElectrolux, varat attālināti kontrolēt veļas mazgāšanas ierīces no sava viedtālruņa. Izmantojiet funkciju Apkopes konsultants, lai saņemtu ekspertu padomus par to, kā vislabāk tīrīt drēbes. MyFavourites saglabā iestatījumus bieži valkātajam apģērbam.

Atsvaidziniet apģērbu, atbrīvojoties no nepatīkamā aromāta* ar FreshScent programmu

Izbaudiet svaigi mazgātas veļas sajūtu, patērējot daudz mazāk ūdens. Atsvaidzinot apģērbu ar tvaiku, varat atbrīvoties no nepatīkamā aromāta* un krokām 25 minūtēs. Lai iegūtu vēl patīkamāku svaigumu, pievienojiet FreshScent programmai mūsu tvaika aromātu.

* Ārējā testēšana pierāda cigarešu aromātu neitralizāciju atsvaidzināšanas ciklā ar tvaiku FreshScent.

Ietaupiet līdz pat 30%* laika, ūdens un enerģijas ar SensiCare

SensiCare sistēma programmas iestatījumus pielāgo veļas daudzumam. Gudrie sensori samazina laika, ūdens un enerģijas patēriņu par 30%*, mazgājot efektīvi un nekaitējot apģērbam.

* Iekšējā testēšana attiecībā uz laika, ūdens un enerģijas ietaupījumu 30 °C temperatūrā kokvilnas ciklā pierāda optimizāciju ar SensiCare 1 kg veļas salīdzinājumā ar pilnu ielādi.

Izbaudiet mieru mājās, izmantojot mūsu kluso veļas mazgājamo mašīnu.

Mūsu zemā trokšņa līmeņa veļas mazgājamā mašīna ir izstrādāta klusai darbībai aiz skapīša durvīm. Tas nozīmē, ka, mazgājot veļu, varēsiet baudīt mieru, atpūsties vai darīt jebko citu.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone