Ierīces dati

800 Bridge indukcijas plīts ar eXTractor piedāvā plašākas iespējas un dizaina brīvību. Tagad tvaika nosūcējam nav jābūt novietotam virs plīts virsmas, sniedzot jums iespēju iekārtot virtuvi atbilstoši savai gaumei, bez ierobežojumiem.

*Fotoattēli un videoklipi, kas tiek parādīti galerijā produkta lapā, ir paredzēti tikai ilustrācijai, un tie, iespējams, precīzi neatspoguļo šo modeli.

Priekšrocības

Kitchen Design Freedom — atbrīvojiet telpu bez ierobežojumiem

Atbrīvojiet telpu un ļaujiet uzplaukt savām dizaina idejām ar Kitchen Design Freedom. Uzstādiet tvaika nosūcēju sev ērtā vietā, jo tas likvidē nepieciešamību novietot tvaika nosūcēju virs plīts virsmas. Izbaudiet vairāk brīvības savā virtuvē.

Ilgstoša elegance ar mazāk skrāpējumiem

Īpašs jaunais stikls ilgāk saglabā plīts virsmas izskatu jaunu, ar mazāk skrāpējumiem. Eleganto, pret pirkstu nospiedumiem un traipiem noturīgo SaphirMatt apdari ir arī vieglāk tīrīt.

Klusi attīriet virtuves gaisu ar Breeze

Funkcija Breeze atsvaidzina virtuves gaisu zemā trokšņa līmenī pēc tam, kad pabeigta gatavošana. Tagad pēc maltītes varat atpūsties vai izklaidēt viesus no tvaikiem brīvā, patīkamā vidē.

Filtrs 2-in-1 (Divi vienā) svaigākam virtuves gaisam

Filtrs 2-in-1 ietver gan ogles, gan tauku filtru, lai uzturētu svaigu gaisu virtuvē. Izņemamo filtru ir viegli izmazgāt trauku mazgājamajā mašīnā un reģenerēt cepeškrāsnī pagarinātam lietošanas periodam.

Pateicoties tehnoloģijai Hob2Hood®, tvaika nosūcējs pielāgojas automātiski

Vērsiet uzmanību ēdiena gatavošanai, pateicoties tvaika nosūcējam, kas automātiski pielāgojas, kad samazināt vai palielināt gatavošanas jaudu. Tehnoloģija Hob2Hood® ļauj vērst visu uzmanību uz maltītes pagatavošanu, kamēr plīts un tvaika nosūcējs nevainojami strādā jūsu labā.

Piederumi

Atbalsts

Vai zinājāt, ka jūs varat atrisināt nelielas problēmas bez remonta rezervēšanas? Lai sāktu, meklējiet savu problēmu zemāk.

Vai jums jau ir šis produkts?

Reģistrējiet savus produktus MyElectrolux un atrodiet visu nepieciešamo vienuviet.

  • Nevainojama apkalpošana un atbalsts
  • Ērta piekļuve lietotāja rokasgrāmatām un ceļvežiem
  • Īpašie piedāvājumi un atlaides
Pievienoties MyElectrolux Atbalsts
woman on couch with mobile phone