INFORMĀCIJA COVID-19 PERIODĀ

Apmeklētāj,

Jūsu drošība un veselība ir augstākā prioritāte šodien! Mēs nepārtraukti sekojam līdzi vietējām izmaiņām un likumdošanai, lai to nodrošinātu.

Ņemot vērā esošo situāciju valstī un ievērojot distancēšanos vienam no otra, ko ir noteikusi valdība, mēs darām visu iespējamo, lai veicinātu atbalstu saviem patērētājiem, visos iespējamajos veidos! Atvainojamies, ja pie dotās situācijas atbildi no mums nākās gaidīt ilgāk, nekā ierasts.

Ar mums ir iespējams sazināties:
Zvanu centrs
+37167313626
Facebook
Sazinies ar mums
Darba dienās 09.00 līdz 18.00

Servisa vizīte mājās

Ja plānojiet pieteikt servisa vizīti mājās, lūdzam, pirms tam sazināties ar mūsu zvanu centra darbiniekiem, lai pārliecinātos, vai dotajā mirklī šādas vizītes ir atļautas no valdības puses.

Ja jūs, kāds ģimenes loceklis vai tiešie kolēģi pēdējo 14 dienu laikā esat bijuši uz jebkuru apgabalu, kurā zināms par Corona COVID-19 vīrusa uzliesmojumu, vai arī jums vai kādam no jūsu ģimenes locekļiem šobrīd ir drudzis vai akūti elpošanas simptomi, kas var būt kā indikators par saaukstēšanos vai gripu, lūdzam, vismaz 7 dienas pēc visu simptomu pazušanas pieteikt mūsu servisa vizīti. Pēc atgriešanās no visiem zināmajiem COVID-19 uzliesmojuma apgabaliem pagaidiet vismaz 14 dienas. Ne ātrāk!

Ja jūs jau esiet rezervējis servisa vizīti mājās, mēs jūs lūdzam sazināties ar servisa meistaru un ieplānot to kādā citā dienā. https://www.electrolux.lv/support/find-a-service-centre/

Lai aizsargātu mūsu darbinieku veselību un drošību, Electrolux ir ieviesis papildu prasības servisa tehniķiem servisa vizītes laikā, kā arī, tiekoties servisā, lai savāktu rezerves daļas vai apkalpotu servisa pasūtījumus. Tas nozīmē, ka mūsu tehniķi varētu izvairīties no tieša kontakta, ieskaitot rokasspiedienus, valkāt sejas maskas, un uzdot papildu jautājumus par jūsu veselību (ieskaitot ierosināt vēlāku vizītes datumu).