Izstrādāts Zviedrijā, paredzēts ilgtspējīgai dzīvei

Klimats mainās un mums katram ir jādara kaut kas lietas labā. Ilgtspējīgāka dzīvesveida pieņemšana ir viena no lietām, ko varat darīt. Pāreja uz energoefektīvāku sadzīves tehniku nodrošina gan ieguvumus videi, gan potenciālus izmaksu ietaupījumus ilgtermiņā. Uzņēmumā Electrolux mēs radām inovācijas, kas šodien izceļas un palīdz veidot labāku rītdienu. Mūsu mērķis ir palīdzēt jums dzīvot ilgtspējīgāk, kā arī izveidot uzlabotas ilgtspējīgas darbības, nosakot konkrētus atskaites punktus.

 

READ MORE ON OUR SUSTAINABILITY REPORT

Virzība uz ilgtspējīgāku dzīvesveidu

 • Ledusskapis, kas paredzēts pārtikas saglabāšanai, atklājot svaigus dārzeņus
  Precīza temperatūra tā vietā, lai izmestu pārtiku

  800. sērijas ledusskapis ar Cooling360 uzlabo pārtikas saglabāšanu ar vienmērīgu temperatūras sadalījumu un efektīvām ventilācijas atverēm, pagarinot sastāvdaļu svaigumu un samazinot pārtikas izmešanu.

 • Džinsu jaka, kas nolikta zemē pludmalē, simbolizē videi draudzīgu dzīvesveidu
  Samaziniet mikroplastmasas šķiedru nonākšanu vidē

  Ar nelielu piepūli no jūsu puses, mūsu mikroplastmasas filtrs palīdz samazināt mikroplastmasas šķiedru daudzumu, kas, mazgājot sintētisko apģērbu, nonāk notekūdeņos.

 • Energoefektīvs putekļu sūcējs no Electrolux dzīvojamā istabā
  Ietaupiet enerģiju, izmantojot bezvadu putekļu sūcēju ar automātisko režīmu

  Electrolux Ecoline klāsta 700. un 800. sērijas bezvadu putekļu sūcēji palīdz taupīt enerģiju automātiskajā režīmā un ir izgatavoti no daļēji pārstrādātām plastmasas sastāvdaļām.

Līdz 2022. gada beigām Electrolux savā darbībā samazināja siltumnīcefekta gāzu emisijas par 82% salīdzinājumā ar 2015. gadu

Electrolux EcoLine

Mēs saprotam, cik sarežģīti ir izvēlēties ilgtspējīgāku, energoefektīvāku sadzīves tehniku.

Tāpēc mēs izlaidām Electrolux EcoLine. Electrolux EcoLine ir mūsu energoefektīvāko ierīču izlase. Sortimentā ir viss, sākot no veļas mazgājamām mašīnām un trauku mazgājamām mašīnām līdz gaisa kondicionieriem un gaisa attīrītājiem.

98% elektroenerģijas, kas tiek izmantota globālajā darbībā, nāk no atjaunojamiem avotiem

Electrolux Group aktīvi strādā, lai līdz 2025. gadam visā pasaulē panāktu 100% atjaunojamo elektroenerģiju.

Elektroenerģija veido 60% no Electrolux grupas kopējā enerģijas patēriņa, un tā ir galvenā sastāvdaļa uzņēmuma ceļā uz fosilā kurināmā izmantošanas izskaušanu savā darbībā līdz 2030. gadam un visā vērtību ķēdē līdz 2050. gadam.

 • Zaļš Electrolux putekļu sūcējs, kas izgatavots no 50% pārstrādātas plastmasas
  Putekļu sūcējs no 50% pārstrādātas plastmasas

  Iepazīstieties ar jauno Clean 600 putekļu sūcēju. Šis produkts ir ļoti ilgtspējīga izvēle, kas izgatavota no līdz pat 50% otrreizēji pārstrādātas plastmasas, nemazinot efektivitāti.

 • Electrolux ledusskapja iekšpuse ir izgatavota no 70% otrreizēji pārstrādātas plastmasas
  Electrolux ledusskapja iekšpuse ir izgatavota no 70% otrreizēji pārstrādātas plastmasas

  Atklājiet mūsu novatoriskos 500-900 sērijas ledusskapjus ar 70% otrreizēji pārstrādātu plastmasas iekšējo apšuvumu, iegūstot ilgtspējīgāka ledusskapja dizaina standartu.

Citas mums svarīgas ilgtspējas tēmas

 • Tīras drēbes, kas karājās uz drēbju pakaramā, mazgātas 30 grādu temperatūrā, lai taupītu enerģiju
  Ziņojums - Patiesība par veļas mazgāšanu

  Apskatiet mūsu veļas mazgāšanas ieradumu izpēti: Mazgāšanas temperatūras pazemināšana līdz 30°C, energoefektīvāku mazgājamo mašīnu izmantošana un atsvaidzināšana ar tvaiku ir ļoti svarīgi, lai samazinātu oglekļa emisiju un cīnītos pret globālo sasilšanu.

 • Ēdienu gatavošana uz plīts virsmas, kas demonstrē ilgtspējīgu ikdienas dzīvi
  Electrolux FoodFoundation

  Electrolux Food Foundation ieguldījums pārtikas un ilgtspējības jautājumos. Mēs iedvesmojam ilgtspējīgāku ēdienu gatavošanu un atbalstām tos, kuriem tā nepieciešama, izmantojot izglītību un palīdzību. Līdz šim mūsu fonds ir strādājis ar vairāk nekā 150 000 cilvēku.

 • Dažādu veidu dārzeņi uz galda, lai iedvesmotu ēst veselīgāk un mudinātu ilgtspējīgākam dzīvesveidam
  11 gadu labākas dzīves (Better Living) programma

  Electrolux's 11-gadus Better living programma (labākas dzīvošanas programma) ir vērsta uz globālo ilgtspējību, un līdz 2030. gadam tiks ieviesti 100 pasākumi labākas ēšanas, apģērbu kopšanas, mājas vides un uzņēmuma jomās, lai veicinātu ilgtspējīgāku dzīvesveidu pasaulē.