Piedāvājumi un akcijas

Saņemiet vairāk no Electrolux

Īpašie piedāvājumi un citi labumi

Izbaudiet dāvanas, atlaižu akcijas un uzziniet vairāk par Electrolux un tā sniegtajiem piedāvājumiem.

Gatavojamies mācību gadam kopā ar Electrolux un AEG!

Akcija veikalā “Šautra”

Iegādājies Electrolux vai AEG veļas mašīnas un žāvētāja komplektu un saņem dāvānā Ergorapido putekļsūcēju - jaudīgs, izturīgs bezvadu putekļsūcējs "divi-vienā" ar 4h uzlādi!

Akcija spēkā veikalā "Šautra", Liepājā. Dāvanu skaits ierobežots.

Rūpējies. Novērtē. Iegūsti.

• Kādu plīts virsmu Tu lieto ikdienā - indukcijas, gāzes vai elektrisko plīts virsmu? Pastāsti mums par savas plīts virsmas iecienītākajām funkcijām, tās tīrīšanu un cik ilgi to lieto Katrs, kurš atstās atsauksmi vinnēs balvu!

• Kā piedalīties kampaņā - jāatstāj atsauksme par produktu kādā no kategorijām: cepeškrāsnis, plīts virsmas, trauku mazgājamās mašīnas.

• Kampaņas periods: ikviens, kas atstāj atsauksmi laikā no 09.09.2019 - 08.10.2019 ir tiesīgs piedalīties. Vairāk informācijas Electrolux Latvija Facebook lapā: facebook.com/ElectroluxLatvija

10 gadu garantija invertora motoram

Vai tiešām?

Esam tik ļoti pārliecināti par mūsu iekārtām, ka invertora motoram, kas uzstādīts mūsu veļas mašīnās, sniedzam 10 gadu garantiju. Iekārtas ar šo motoru ir izstrādātas, lai pārliecinoši kalpotu un gādātu par jūsu apģērbu desmitgades garumā un pat ilgāk. Turklāt tās ir klusākas un ietaupa par 50% vairāk enerģijas nekā tās, kurām tiek izmantoti tradicionālie motori.