Electrolux WellQ Modeļi

  • • Daudzpusīga veiktspēja. Vienmēr pie rokas
  • • Bezkompromisu sniegums ilgu laiku
  • • Ergonomisks dizains ērtai tīrīšanai jebkurā pozīcijā
  • • 5-pakāpju gaisa filtrēšana
  • • PowerPro uzgalis cietām grīdām
  • • Akumulatora darbības laiks līdz 50 minūtēm
  • • Piederumi: sprausla ar spraugu, putekļu birste, sprausla ar BrushRollClean ™ funkciju
  • • Sprausla ar BrushRollClean funkciju ™
  • • Akumulatora darbības laiks līdz 45 minūtēm
  • • Piederumi: sprausla ar spraugu, putekļu birste

Agnese Gabrāne

Mūsu mājas vairs nav tikai mājas, bet arī darbavieta, tāpēc kopš pagājušā pavasara mainījies arī mājokļa uzkopšanas režīms.
Līdzšinējie putekļu sūcēji parasti diezgan ātri padevās, kad mūsu suņu meitenei Frīdai pavasarī ziemas kažoks sāka mainīties uz vasarīgāku.
Electrolux Well Q7 pie mums ieradās tieši pavasarī, tāpēc bija skaidrs, ka uzreiz sapratīsim, cik spējīga ir šī ierīce. Un mums par prieku – spalvu tests izturēts! 🥳
Bezvadu putekļsūcēja būtiskākie plusi:
✨viegli manevrējams;
✨nav jānostumj skapī – lieliski iederas interjerā;
✨izņemams rokas putekļu sūcējs ar dažādiem uzgaļiem;
✨viegli aizrauties ar mājas uzkopšanu.
Putekļu sūcēja mīnusi:
✨ Joprojām tādus neesam atklājuši. 🤷🏼‍♀️

Indra Salceviča

... Jau esošajai ierīcei pievienojās jaudīgais Electrolux bezvadu putekļusūcējs divi vienā. Ar to var uzkopt grīdu, bet man uzrunā otra šī aparāta funkcija jeb rokas putekļusūcēja izmantošanas iespēja mīksto mēbeļu kopšanā. Kā man tas noder! 😍

Jo mana psoriāze birst ne tikai uz grīdas, bet arī dīvānos. Patiesībā visur, kur es griežos 🙈

...

Anda Upmale

Gadžets pret testu? why not! 💥

Atceraties, reiz es teicu, ka man vajag aparātu (vīrs neskaitās), kas aiz manis sakopj, īpaši pēc darba pop-up fotostudijām ‘paliec mājās’ laikā? Electrolux laikam to sadzirdēja. Paralēli skaistai dzīvei ar augiem pilnu māju un darbu no mājām, kad fočēju produktus un ēdienu līdzi nāk arī… neliels konstants bardaks. Drupačas, aksesuāru krikumi, pēc katras augu pārstādīšanas ar zemi ir visa grīda.. 🪴 Kādu laiku jau testēju ElectroluxWell-Q6 un lūk ar ko varu padalīties un kas man ir svarīgi:

✔︎ Ātri un fiksi izmantot!
✔︎ Iebūvēta gaismiņas funkcija.
✔︎ Birste, kas pati sevi iztīra!
✔︎ Patīk dažādi uzgaļi dažādām vajadzībām!

Un sveicieni visām dāmām - Hagridu sievietēm, kurām vienmēr mati mētājās pa grīdu.
😂💁🏼‍♀️

Arvis Krūskops

Atzinīgi novērtēju jauno Electrolux Well Q7! Lieliski savāc dzīvnieku spalvas, matus, melnzemi un smiltis! Noderēja arī iebūvētais mazais rokas putekļsūējs, ar kuru bija ērti izsūkt mīkstās mēbeles un auto salonu.
 
Tam ir iestrādāts LED apgaismojums, kas lieliski palīdz uzsūkt visus netīrumus un drupačas, ko tā ar aci nepamani. Tāpat ērti zem gultu un dīvānu apakšām redzēt visus gružus, kas tur sakrājušies.
Patīk statīvs, principā, tas daudz vietas neaizņem. Mierīgi var arī atstāt istabā kā interjera elementu, ko viegli, ērti un ātri paņemt, kad rodas tāda nepieciešamība.
 
Ar putekļu sūcēja jaudu esmu apmierināts, lielisks palīgs pilsētas dzīvoklim ap 60 m2. Ar vienu uzlādi pilnīgi pietiek, lai izsūktu dzīvokli vienā piegājienā.
Dodu 5 zvaigznes no 5.

Deniss Ševeļovs

... Es reāli sāku tīrīt māju daudz biežāk, jo a) putekļsūcējs ir uzreiz gatavs darbībai, b) tas ir viegls un manevrētspējīgs, c) skaists dizains un neaizņem daudz vietas, turu to redzamajā vieta, lai pēc vajadzības uzkoptu telpas nekavējoties.
Bija patīkami pārsteigts par Well Q8 jaudu un uzkopšanas spējām, tā tīrīšana aizņem maz laika, ir intuitīvi saprotama – noskalo putekļu tvertni, izmazgā filtrus, un tie ir gatavi nākamās dienas lietošanai. Ar vienu uzlādi pietiek gandrīz stundai.
Iesaku šo putekļsūcēju – tas ir mūsdienu slotas un putekļusūcēja hibrīds, kas sagādā prieku ne tikai pēc tā lietošanas, bet arī pašā lietošanas laikā.

Brīvdienu māja GaujaUpe

Neaizvietojams palīgs brīvdienu mājas uzkopšanā ir jaunais Electrolux Well Q6 bezvadu putekļu sūcējs-
☀️Darbīgs un parocīgs ar ērtu rokturi
☀️5 pakāpju filtrēšanas sistēma,
☀️Noņemams rokas putekļu sūcējs, ar maināmiem uzgaļiem dažādu virsmu un mīksto mēbeļu tīrīšanai,
☀️Īpaši noderīgs ir izbīdamais uzgalis ar birstīti, ar kuru ērti tīrīt grīdas līstes un istabas stūrus līdz pat griestiem,
☀️Birstē iebūvētas Led lampas, palīdz saskatīt pat sīkākos gružus zem gultas un galda,
🍓 Super funkcija-piespiežot speciālu pogu, birstes rullis pašattīrās no matiem un šķiedrām...
 
Esam apmierināti un noteikti ieteiksim saviem kolēģiem- viesu māju īpašniekiem!!!😊

Klēra Dilba

Šis ir stāsts par to, kad Tu kosmosam sūti signālu pareizā virzienā un tas Tevi sadzird... 🧘🏼‍♀️

Jau vairāk nekā mēnesi tielējos par to, vai man ir nepieciešams bezvadu putekļsūcējs, un kā no zila gaisa man priekšā nokrita šī lieliskā iespēja izmēģināt #ElectroluxWell putekļsūcēju.

Varu tiešām no sirds apgalvot, ka šī šobrīd ir mana mīļākā ierīce mājās. Kā jau Jūs daudzi zināt, man ir mincis un 10x dienā vākt aiz viņa ar šāfelīti vai lielo putekļsūcēju ir tiešām nogurdinoši, tāpēc esmu ļoti priecīga par Electrolux Well Q6 parādīšanos mūsu dzīvē. Ja kaut kas izbirst vai ir nepieciešams uzsūkt kaut ko ātri, to ir tik elementāri izdarīt! Kā arī, ar tā komplektācijā esošajiem uzgaļiem var piekļūt visādiem sīkiem caurumiem un stūriem mājās.

...

Māra Kondrāte

Izrādās, ka nemaz daudz nevajag, lai bērni paši sāktu savākt savas sadrupinātās barankas un saasinātos zīmuļus (un TIEŠĀM savāktu, nevis izslaucītu uz visām pusēm... ). Vajag tikai īsto ekipējumu 🙂 Mums jau bija vecāks ErgoRapido modelis, tāpēc piekritām un izprovējām jauno #Wellq7. Man ļoti patika. Ja jums tāds pirkums aktuāls un gribas zināt sīkāk, kā tas tiek galā pie palielas slodzes (piem., spalvains suns+bērns kā man)

...

Daba, tūrisms, nakšņošana stikla istabās - Ziedlejas

Neilgu laiku atpakaļ, kad viesiem sākām piedāvāt arī 4. Stikla istabu, nonācām pie slēdziena, ka netiekam galā ar vienu bezvadu putekļu sūcēju. Labās lietas savelkas kopā, un pārsteidzošā kārtā mūs uzrunāja Electrolux, piedāvājot izmēģināt jaunu bezvadu putekļu sūcēju. Tā kā iepriekš mums bija laba pieredze ar Electrolux ierīcēm, nolēmām to izmēģināt.
Esam nonākuši pie verdikta, ka Well Q8 ir piemērots lietošanai Ziedlejās – atbilst mūsu kvalitātes kritērijiem un labi pierāda sevi darbā. Tas ir ar pārdomātu ergonomiku un dizainu, kas labi iekļaujas Stikla istabu interjerā.
Prieks, ka tas paliks pie mums, un viesi varēs baudīt atpūtu tīrās Stikla istabās.
...