Pure F9 - jauna pieeja putekļu sūkšanai

Pure F9 - jauna pieeja putekļu sūkšanai

 

Iepazīstieties ar unikālo putekļsūcēju Pure F9. Mums nepatīk lielīties, taču, mūsuprāt, tas ir mūsu līdz šim labākais putekļsūcējs, un mēs tos ražojam jau 100 gadus. Tas ir tik jaudīgs un daudzpusīgs, ka ar to iespējams iztīrīt visu mājokli, turklāt tikai ar vienu uzlādes reizi*.  Mūsuprāt, tā ir jauna pieeja putekļu sūkšanai. Kā šķiet jums?

 

* Iztīra līdz 80m2 maksimālās jaudas režīmā ar vienu uzlādi un atbilst Eiropas Komisijas Regulai (ES) Nr. 666/2013 par ekodizaina prasībām putekļsūcējiem.

 

 

Jūsu Pure F9

Lai kādas būtu jūsu prasības, tām ir atbilstošs Pure F9 putekļsūcējs.

Pure F9 ir viegli pārnēsājams un ērti manevrējams - precīzi balansēts putekļu sūcējs.
Atbrīvojieties no mājdzīvnieku spalvām, pateicoties putekļu sūcējam, kas veidots, pielāgojoties mūsdienu dzīvesveidam.
Tas savāc putekļus un attīra gaisu ar izcilu mikro-putekļu filtrēšanu, kas ievērojami uzlabo jūsu mājas higiēnu un gaisa tīrību.

Labākais no abām pasaulēm

Mēs esam apvienojuši tradicionālā putekļsūcēja jaudu un veiktspēju ar bezvadu ierīces vienkāršību, lai jūsu mājoklis tiktu iztīrīts nevainojami tikai ar vienu uzlādes reizi.* Pietiekami jaudīgs un daudzpusīgs, lai būtu vienīgais putekļsūcējs, kas jums jebkad būs nepieciešams.

* Maksimālās jaudas režīmā ar vienu uzlādi tas iztīra līdz 80m2 lielu platību un atbilst ES Direktīvai 2009/125/EK par ekodizaina prasībām putekļsūcēju ar vadu darbībai uz paklājiem. 

 

Nepārspējama daudzpusība

Unikālais, pielāgojamais galvenais bloks nodrošina nepieciešamo daudzpusību, lai jūs varētu iztīrīt ik milimetru savā mājoklī - gan grīdu zem zemākajām mēbelēm, gan griestu augstākos stūrus.  Pateicoties iestrādātajai izvelkamajai teleskopiskajai caurulei un ‘’trīs-vienā’’ uzgalim, Pure F9 putekļsūcējs ir pielāgojams ikvienai virsmai un mēbelei jūsu mājās.

Ergonomisks dizains

Perfekts augstums jebkuram. Pure F9 putekļsūcēja teleskopiskā caurule ļauj pielāgot augstumu jūsu ērtībai. Pateicoties unikālajam slīdošajam galvenajam blokam un tā zemajam smaguma centram, Pure F9 putekļsūcējs ir viegls un veikli vadāms, tas ir precīzi līdzsvarots.

Iepauzējiet jebkur

Pure F9 putekļsūcēja brīvi stāvošais dizains ļauj jums to novietot stāvēšanai, kad vien nepieciešams, un tas būs gatavs atsākt darbu, kad vien vēlēsieties.

Putekļiem nav, kur paslēpties

Uzgaļa īpaši spožais apgaismojums izceļ pašus sīkākos putekļus jebkurā mājokļa vietā, neļaujot tiem paslēpties un izgaismojot tumšākās vietas zem mēbelēm.

Automātiskais režīms

Inteliģenta jauda un veiktspēja. Pure F9 putekļsūcēja automātiskajā režīmā*** advancētā elektronika automātiski pielāgo gaisa plūsmu un sūkšanas jaudu atbilstoši tīrāmajai virsmai, lai optimizētu putekļu savākšanu. 

***Automātiskais režīms ir pieejams tikai atsevišķos modeļos.

 

Pilnais Pure F9 putekļsūcēju klāsts

Šim modelim ir Auto funkcija, komplektā iekļauts viedais "trīs vienā" rīks, vairāku leņķu caurule, gultas sprausla un smalks plīša uzgalis.
Pateicoties unikālajai FlexLift sistēmai, jūs varat iztīrīt katru sava mājokļa kaktiņu, sākot ar netīrumiem zem mēbelēm un beidzot ar augstākajiem stūriem un griestiem.
Radīts mūsdienu dzīvesveidam, Pure F9 ir viegli pārnēsājams un ērti manevrējams.