Kopšanas ceļvedis

Kopšanas ceļvedis

Profesionāla tīrīšana mājās

Pat jūsu smalkākos audumus varat droši mazgāt mājās, izmantojot Electrolux ierīces. Auduma šķiedras tiek saudzīgi koptas, krāsas atdzīvojas un apģērba kvalitāte tiek saglabāta. Apģērbs, par kuru rūpējas saudzīgi, kalpo labāk un ilgāk. Tam nav nepieciešama ķīmiskā tīrīšana.

Kā rūpēties par apģērbu, kas rūpējas par jums

Vissarežģītākajās vietās, klimata zonās un apstākļos nepieciešams apģērbs, kas izturēs dažādus laika apstākļus. Pareizi rūpējoties par savām virsdrēbēm, tās ne tikai izskatīsies lieliski, bet arī kalpos ilgāk.

Trīs dažādi Helly Hansen jakas veidi.

Rūpes par katru apģērba slāni

Sliktu laika apstākļu pievarēšanai svarīgi ir apģērba slāņi. Ārējais slānis, piemēram, slēpošanas vai burāšanas jakai, pasargā no vēja, lietus vai sniega. Vidējais slānis (parasti flīss vai dūnas) saglabā siltumu, lai jums būtu silti. Pamata vilnas slānis palīdz jums palikt sausam, neļaujot samirkt. Katrs no šiem slāņiem ir svarīgs, tādēļ ir svarīgi par tiem gādāt, lai tie varētu rūpēties par jums, kad dodaties ārā.

Virsjakas

Helly Hansen virsjaka

Kā rūpēties par savām virsdrēbēm

Visi sagatavošanās darbi slēpošanas vai burāšanas pasākumam sākas ar virsjakas mazgāšanu. Ja ūdens pērlītes nesakrājas uz auduma virsmas, atkārtoti aktivizējiet ūdensizturību, mazgājot apģērbu zemas temperatūras ūdenī un izžāvējot to pirms gludināšanas. Ja šķiet, ka apģērbs neelpo, izmazgājiet to, lai atbloķētu auduma šķiedras. Pēc jakas žāvēšanas izmantojiet tikai vēsu gludekli. 

Sieviete tur svaigi mazgātu Helly Hansen slēpošanas jaku
Labākie sagatavošanās darbi virsotnes iekarošanai

Gatava lietošanai ārā, bet mazgāta un žāvēta mājās, izmantojot Electrolux

UltraCare veļas mazgājamās mašīnas displeja panelis

Papildu skalošana, papildu veiktspēja

Mazgājot jakas, nelietojiet veļas mīkstinātājus, jo tie var bloķēt auduma šķiedras. Tas ietekmē jakas kvalitāti, padarot to mazāk ūdensdrošu, turklāt tā arī kļūst gaisa necaurlaidīga. Lietojiet šķidro mazgāšanas līdzekli bez piejaukumiem. Izvēlieties otro skalošanas ciklu, lai likvidētu mazgāšanas līdzekli, kas varētu būt palicis veļā. Rezultātā jums būs jaka, kas nezaudēs savu kvalitāti!

 • Electrolux veļas mazgājamās mašīnas zemās temperatūras programma
  Izvēlieties mazgāšanas līdzekli apdomīgi

  Mazgājiet savu burāšanas jaku, izmantojot saudzīgu, zemu temperatūru un šķidro mazgāšanas līdzekli bez piejaukumiem.

 • Sieviete tur slēpošanas jaku
  Virsdrēbju programma

  Lietojiet Electrolux DelicateCare veļas žāvētāja virsdrēbju programmu, lai atjaunotu jūsu drēbju ūdensizturību.

 • Slēpošanas jakas tuvplāns
  Aizsargājiet jakas virsmu

  Pirms apģērba mazgāšanas pārliecinieties, ka kabatas ir tukšas, kā arī visi stiprinājumi un rāvējslēdzēji - aizvērti.

UltraCare™ Eco

Parūpējieties, lai jūsu apģērbs izskatās nevainojami - kad jūs izskatāties labi, jūs arī jūtaties labi.

UltraCare Eco veļas mazgājamā mašīna

Perfekts rezultāts pat 30 grādu temperatūrā

Veļas mazgāšana 30 grādu temperatūrā ir ne tikai labāka vides apsvērumu dēļ, bet arī nodrošina saudzīgu aprūpi jūsu apģērbam. Ar UltraCare™ Eco veļas mazgājamo mašīnu apģērbu, ko parasti mazgājam 40 grādu temperatūrā, tagad iespējams mazgāt 30 grādu temperatūrā. Pateicoties tik zemai temperatūrai, ierīce par apģērbu rūpējas un mazgā to vienlīdz labi. Jūsu apģērbs izskatās gluži kā jauns!

Dūnu jakas

Kā rūpēties par dūnu drēbēm

Ja kārtīgi rūpēsieties par savu dūnu apģērbu, tas rūpēsies arī par jums. Mazgājot dūnu apģērbu ar mūsu UltraCare™ Eco veļas mazgājamās mašīnas saudzīgo programmu, dūnu apģērbs izskatīsies lieliski un saglabās savu kvalitāti. Ja liksiet veļas žāvētāja tilpnē arī veļas mīkstināšanas bumbiņas, mūsu DelicateCare žāvētājs neļaus spalvām sakrāties jakas stūros, tādēļ jums vienmēr būs silti un mājīgi.

Sieviete un tikko mazgāta dūnu jaka

Nekad vairs nemazgājiet dūnu jakas ar rokām

Vienmēr mazgājiet dūnu jakas veļas mašīnā. Lai atjaunotu auduma īpašības, veļas mazgāšanas līdzekli pilnībā no dūnām var likvidēt tikai ar papildu skalošanas ciklu. Lai pasargātu apģērba formu, izceliet to no veļas tilpnes pēc mazgāšanas. Nekādā gadījumā neizgrieziet jaku ar rokām, lai atbrīvotos no liekā ūdens — izspiediet to, izklājot jaku uz līdzenas virsmas.

 • Electrolux veļas mazgājamās mašīnas zemās temperatūras programma
  Mazgājiet zemā temperatūrā

  Mazgājiet dūnu apģērbus ar saudzīgu veļas mazgāšanas ciklu, remdenā ūdenī un ieslēdziet veļas mazgājamajā mašīnā papildu skalošanas ciklu, lai likvidētu mazgāšanas līdzekļa paliekas.

 • Žāvēšanas bumbas tuvplāns Electrolux žāvētājā
  Izvēlieties pareizo ciklu

  Lai žāvētu dūnu apģērbu, izvēlieties garu žāvēšanas ciklu ar vidēju temperatūru un lietojiet veļas žāvēšanas bumbiņas, lai apģērbs kļūtu viegls, pūkains un smaržīgs. Neizņemiet apģērbu, līdz tas nav pilnībā sauss.

 • Helly Hansen dūnu jaka
  Aizsargājiet jakas virsmu

  Mazgājiet dūnu izstrādājumus atsevišķi no citiem apģērbiem, iztukšojot kabatas un aizverot visus stiprinājumus un rāvējslēdzējus, lai izvairītos no auduma bojāšanas.

Flīsa jakas

Kā rūpēties par flīsa drēbēm

Rūpējieties par flīsa apģērbu un mazgājiet to mājās droši. Labākos rezultātus gūsiet, mazgājot flīsa apģērbu siltā ūdenī ar maigu mazgāšanas līdzekli, nepievienojot auduma mīkstinātāju. Flīss lieliski absorbē ūdeni, tādēļ noteikti izvēlieties papildu skalošanas iespēju, lai likvidētu visas mazgāšanas līdzekļa paliekas. Flīsa apģērbu pēc mazgāšanas ieteicams izžāvēt veļas žāvētājā, lai tas būtu mīksts un patīkams.

 • Electrolux veļas mazgājamās mašīnas zemās temperatūras programma
  Sintētikas mazgāšana

  Nemazgājiet savus flīsa apģērbus kopā ar kokvilnas drēbēm, jo tie veido pūkas. Tā vietā mazgājiet tos kopā ar citiem sintētiskiem apģērbiem, tādiem kā poliesters un neilons.

 • Sieviete tur flīsa jaku
  Negludiniet — lietojiet tvaiku

  Žāvējiet jaku, izmantojot sporta vai sintētisko apģērbu programmu, taču negludiniet to. Tā vietā izmēģiniet tvaiku, lai izgludinātu un atsvaidzinātu savu flīsa jaku bez īpašas piepūles. 

 • Flīsa jakas tuvplāns
  Aizsargājiet jakas virsmu

  Pirms jakas mazgāšanas iztukšojiet kabatas un aizveriet visus stiprinājumus un rāvējslēdzējus, lai pasargātu audumu.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Kā rūpēties par klasiku

Paaudžu paaudzēm mode nāk un iet, bet baltais krekls vienmēr ir bijis modē. Tagad to uzturēt svaigu, baltu un nevainojami tīru bez ķīmiskās tīrīšanas ir pavisam viegli.

Balts krekls ar etiķeti dzīvojamajā istabā

Jūsu garderobes stūrakmens

Jūs veidojat savu stilu. Jūs eksperimentējat ar jauniem modes virzieniem, apvienojot tos ar klasiskās garderobes stūrakmeņiem, tādiem kā koši balts krekls. To var valkāt gan pa dienu, gan vakara iziešanai. Elegants vai ikdienišķs tēls — jūs vienmēr varat nodoties jaunradei. Klasiskais krekls neprasa piepūli, un tas ir elegants!

Sieviete tur svaigi mazgātu, spoži baltu kreklu
Gatavs garderobei

Gādājiet, lai jūsu krekli būtu baltāki par baltiem un pavisam svaigi, rūpīgi tos mazgājot

 • Atpogāts zils krekls
  Pārbaudiet etiķeti

  Pirms mazgāšanas atpogājiet kreklu, tostarp aproces un apkakles. Neaizmirstiet aplūkot uz apģērba kopšanas etiķetes norādītos ieteikumus, lai noskaidrotu piemērotāko mazgāšanas temperatūru un pamata aprūpes vadlīnijas.

 • Spožs balts krekls
  Izvēlieties mazgāšanas līdzekli apdomīgi

  Lai jūsu baltais krekls izskatītos gluži kā jauns, lietojiet veļas mazgāšanas līdzekli ar balinātāju, lai balta veļa patiešām būtu balta.

 • Diagramma, kurā redzams, cik liels attālums jāatstāj starp veļu un veļas tilpnes griestiem
  Atstājiet pietiekami daudz vietas

  Atstājiet aptuveni plaukstas platuma spraugu starp apģērbu un veļas tilpnes griestiem, lai pasargātu drēbes no veļas mazgāšanas līdzekļa atliekām, kas rodas, ievietojot pārāk daudz veļas.

Spožs balts krekls leņķī
SteamCare

Izbaudiet gludu un svaigu apģērbu. Ātri atsvaidziniet savu apģērbu starp mazgāšanas reizēm

SteamCare veļas mazgājamā mašīna

SPA jūsu krekliem

Jūsu visbiežāk lietotajiem krekliem nav viegls mūžs. Ikdienas stress ātri vien iznīcina svaiguma un tīrības sajutu, kas jums tā patīk. Lai atgūtu šo sajūtu nieka 30 minūtēs, mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar SteamCare sistēmu atbrīvo šķiedras un likvidē aromātus, atjaunojot neaizmirstamo mīkstas un tīras kokvilnas sajūtu.

Vīrietis valkā kreklu, kura viena puse ir saburzījusies, un otra puse ir gluda, lai nodemonstrētu SteamCare priekšrocības

Svaigums, kuru nodrošina tvaiks

Izkariniet savu kreklu vannas istabā, kamēr esat dušā, un noskaidrojiet, kā tvaiks var atsvaidzināt jūsu drēbes. Papildu mitrums izlīdzinās jūsu krekla krokas, un krekls kļūs svaigs. Lai izgludinātu apģērbu ātrāk, izmēģiniet mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar SteamCare. Tvaika funkcija ne tikai samazina apģērba krokas, bet arī atsvaidzina to.

Tvaika stacija, gludinot kreklu

Veikls un drošs gludināšanas veids

Lai gan tvaika programma varētu novērst gludināšanas nepieciešamību, brīžos, kad tomēr jāgludina, izmantojiet tvaiku. Mūsu tvaika stacija ātri rada tvaiku, lai atsvaidzinātu un izlīdzinātu audumu, rūpējoties par perfekti izgludinātiem krekliem. Jūsu krekli tiek pakļauti augstas temperatūras ietekmei tikai nelielu brīdi, tādēļ tas ne tikai izgludina drēbes, bet arī palīdz tās ilgāk saglabāt.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Kā rūpēties par saviem vilnas apģērbiem

Vilna, kurai paredzēts ilgs mūžs, ir lielisks ieguldījums, ja jūs par to rūpējaties pareizi. Lai ko jūs valkātu — dārgu mēteli vai ikdienas džemperi — sekojiet ieteikumiem, un apģērbs kalpos ilgāk.

Vilnas izstrādājumu mazgāšana

Iekārts balts vilnas džemperis

Kādēļ par vilnu jārūpējas?

Vilna ir neticams materiāls. Tas bioloģiski sadalās, ir ugunsizturīgs un pat aizsargā no UV starojuma. Vilna  elpo daudz labāk par jebkuru citu materiālu un pat reaģē uz jūsu ķermeņa temperatūras izmaiņām. Tā silda jūs, kad ir auksts, un ļauj jums justies komfortabli, kad ir karsts. Lai vilnas apģērbs vienmēr izskatītos gluži kā jauns, par to ir nepieciešams atbilstoši rūpēties.

Woolmark zaļais logotips
Woolmark-apstiprināts

Pat vilnas izstrādājumus, kurus drīkst mazgāt tikai ar rokām, var droši mazgāt mūsu veļas mašīnās ar Woolmark zilo un zaļo sertifikātu.

 • UltraCare Eco displeja panelī redzams mazgāšanas cikls aukstā ūdenī
  Mazgāšana aukstā ūdenī

  Ja jūsu veļas mazgājamajai mašīnai nav vilnas mazgāšanas programmas, mēs iesakām vilnas apģērbu mazgāt aukstā ūdenī. Atcerieties - vienmēr mazgājiet vilnas izstrādājumus, izgriežot tos uz otru pusi.

 • Balts vilnas džemperis
  Izvēlieties mazgāšanas līdzekli apdomīgi

  Centieties nelietot ļoti spēcīgus veļas mazgāšanas līdzekļus, bioloģiskos mazgāšanas līdzekļus, kas satur enzīmus, vai mazgāšanas līdzekļus ar balinātāju. Lietojiet īpaši vilnai paredzētu mazgāšanas līdzekli.

 • Vilnas izstrādājumi
  Pareiza glabāšana

  Glabājiet vilnas džemperus salocītus, horizontālā veidā, lai tie neizstaipītos. Ja tomēr vēlaties tos pakarināt skapī, lietojiet īpašus vilnas izstrādājumiem paredzētus apģērbu pakaramos.

Balts vilnas džemperis ar Electrolux labās aprūpes etiķeti

Vilnas mazgāšana

Agrāk nebija ieteicams mazgāt vilnu veļas mazgājamajā mašīnā, taču, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, tagad variet to darīt droši. Mūsu UltraCare™ Eco veļas mazgājamā mašīna ne tikai mazgā, bet arī aprūpē katru auduma šķiedru. Tā sajauc veļas mazgāšanas līdzekli un veļas mīkstinātāju pirms tie nokļūst veļas tilpnē, tādēļ jūsu vilnas izstrādājumi kļūst vēl mīkstāki un tīrāki.

DelicateCare

Savu mīļāko apģērbu žāvējiet veļas žāvētājā, kas piedāvā individuālu programmu katram audumam.

Žāvējiet savus vilnas apģērbus veļas žāvētājā

Žāvējiet savus vilnas apģērbus veļas žāvētājā, lai uzturētu tos lieliskā stāvoklī. DelicateCare veļas žāvētāji piedāvā unikālu žāvēšanas ciklu vilnai. Īpašais veļas tilpnes ātrums piespiež jūsu vilnas izstrādājumus pie veļas tilpnes virsmas, tādējādi tiek iegūti tik pat labi rezultāti, kā žāvējot apģērbus izklātā veidā. Mēs garantējam, ka vilnas apģērbi nesarausies un saglabās savu formu.

Zils vilnas džemperis

Vairs nekādas mazgāšanas ar rokām

Jums jābūt pārliecinātam, ka jūsu ierīces izturas pret jūsu iecienītākajiem vilnas izstrādājumiem ar īpašām rūpēm. Mūsu veļas mazgājamās mašīnas ar žāvētāju ir pirmās tāda veida ierīces, kuram piešķirts Woolmark sertifikāts. Woolmark kompānija ir pasaulē plaši pazīstams eksperts vilnas izstrādājumu kopšanas jomā, tādēļ jūs varat droši mazgāt un žāvēt pat pašus smalkākos vilnas izstrādājumus, kurus drīkst mazgāt tikai ar rokām, vienā ierīcē.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Kā saglabāt apģērba krāsas spilgtas un priecīgas

Krāsaini tērpi var izbalēt un zaudēt spilgtumu ātrāk kā melnās vai baltās drēbes. Ja mazgāsiet apģērbu saudzīgi, krāsas paliks spilgtākas ilgāk.

Krāsaināka dzīve

Krāsas ir pozitīvas un priecīgas. Tas piedod jautrību un optimismu jūsu garderobei un dzīvei. Tās ļauj jums justies enerģiskam un dzīvam. Taču dažkārt krāsainas drēbes ir visneaizsargātākās un bieži zaudē krāsu. Kad mēs izturamies pret tām ar rūpēm, izprotam to vajadzības un pareizi par tām rūpējamies, krāsas pateicas mums, ļaujot mums justies enerģiskam daudz ilgāk.

Izvēloties mazgāšanas līdzekļus, lietojiet tos, kas ne tikai tīra, bet arī rūpējas. Šķidrumi un gēli pret krāsām izturas vissaudzīgāk.

 • 1
  Izšķirojiet savus apģērbus

  Izšķirojiet savus apģērbus pēc krāsām — spilgtas krāsas, tādas kā purpursarkanā, sarkanā un oranžā, var mazgāt kopā, tāpat kā zilās un zaļās krāsas. Mēs iesakām mazgāt ar rokām apģērbus, kuri krāsu aplī ir vieni paši.

 • 2
  Tieciet galā ar traipiem

  Dažiem traipiem nepieciešama īpašas rūpes — pirms mazgāšanas pārbaudiet apģērbu, uzlejiet nelielu traipu tīrīšanas līdzekļa daudzumu uz traipa un tad maigi izpuriniet to ūdenī. Izvairieties no ļoti karstas temperatūras, jo traipi uz auduma var palikt mūžam.

 • 3
  Izgrieziet apģērbu uz otru pusi

  Vienmēr izgrieziet savu apģērbu uz otru pusi, lai auduma šķiedras tiktu berztas mazāk, kā arī atstājiet spraugu starp veļu un veļas tilpnes augšu. Izvēlieties zemu vai vidēju mazgāšanas temperatūru (ne augstāku par 30 grādiem).

UltraMix

Veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja sajaukšana pirms to nonākšanas veļas tilpnē ļauj iegūt labākus rezultātus.

UltraM

Vēsa attieksme

Mūsu UltraMix sistēma ļauj jums mazgāt krāsainus apģērbus zemākā temperatūrā - veļas mazgāšanas līdzeklis un veļas mīkstinātājs tiek sajaukts ar ūdeni pirms nonākšanas veļas tilpnē, un tad vienmērīgi tiek tajā izplatīts. Tas ļauj parūpēties par apģērbu, gadājot par efektīvu un saudzīgu tīrīšanu zemākā temperatūrā. Ultramix sistēma pieejama visās UltraCare mašīnās.

Žāvēšana nozīmē rūpes

Kad mitri un krāsaini apģērbi tiek salikti viens otram virsū, tie mēdz krāsot viens otru, tādēļ izņemiet apģērbu no veļas mazgājamās mašīnas, tiklīdz mazgāšanas cikls ir beidzies. Žāvējot drēbes, labāk sašķirot tās pēc auduma veida nevis krāsas. Atšķirīgiem audumiem ir dažādi žāvēšanas laiki, tādēļ jūs varat pakļaut dažus apģērbus nevajadzīgai mehāniskai darbībai, kuras rezultātā apģērbi nolietojas un sāk izbalēt.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Kā atsvaidzināt novalkātu apģērbu, lai tas atgūtu savu svaigumu

Kvalitatīvas džinsa bikses nav tikai viens no drēbju skapja pamatelementiem, bet arī ilgtermiņa ieguldījums garderobē. Ja pareizi rūpēsieties par džinsiem, tie vēl ilgi saglabās savu lielisko kvalitāti un teicamo izskatu. 

Rūpējieties par saviem iecienītākajiem džinsiem

Džinsa audums ir izturīgs, taču tas kalpos vēl labāk, it īpaši krāsots audums, audums ar uzdrukām vai visi tumši zilā krāsā krāsotie džinsu audumi, ja rūpēsieties par tiem īpaši gādīgi. Audums kalpos ilgāk, ja to mazgāsiet zemā temperatūrā un izvairīsieties no apģērba pārmazgāšanas.

Mūsu OptiSense programma automātiski noregulē programmu atbilstoši ievietotajam veļas daudzumam un gādā, lai jūs nekad nepārmazgātu savus džinsu apģērbus.

 • 1
  Nezaudējiet krāsu

  Noteikti mazgājiet džinsus un baltos vai citus spilgtas krāsas apģērbus atsevišķi, jo tie var nokrāsot citus apģērbus. Kad vien iespējams, izmantojiet džinsa programmu veļas žāvētājā — tās uzdevums ir pasargāt krāsas un padarīt apģērbus mīkstus.

 • 2
  Jauni džinsi — izpētiet apģērba kopšanas simbolus

  Daži ražotāji iesaka vispirms mazgāt džinsus ar rokām: izgrieziet džinsus uz otru pusi, ielejiet ūdenī nelielu veļas mazgāšanas līdzekļa daudzumu un ļaujiet tiem izmirkt vismaz 45 minūtes, laiku pa laikam ūdeni samaisot. Tad rūpīgi izskalojiet džinsus aukstā ūdenī un izkariniet, lai tie izžūtu.

 • 3
  Mazgāšanas līdzekļi džinsa audumam

  Rūpējieties par saviem džinsiem, izmantojot tiem atbilstošu mazgāšanas līdzekli. Krāsainiem audumiem pieejami daudz un dažādi mazgāšanas līdzekļi. Šķidrie mazgāšanas līdzekļi vai veļas mazgāšanas tabletes kopj džinsa audumu vislabāk, tie arī ir vissaudzīgākie pret krāsainiem audumiem.

UltraMix

Veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja sajaukšana pirms to nonākšanas veļas tilpnē ļauj iegūt labākus rezultātus.

Tīriet un rūpējieties par saviem džinsu izstrādājumiem

Mūsu UltraMix sistēma kopj jūsu džinsu apģērbus mazgāšanas laikā. Atšķirībā no citām veļas mazgājamajām mašīnām, kas veļas mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju sajauc veļas tilpnē, mūsu ekskluzīvā sistēma sajauc tos, pirms ūdens vēl paspējis skart drēbes. Tas ļauj parūpēties par to, lai apģērbs būtu tīrs, mīksts un kārtīgi aprūpēts. 

Lai džinsi būtu mīksti, žāvējiet tos veļas žāvētājā

Žāvējot džinsu apģērbus veļas žāvētājā, tie paliek daudz mīkstāki. Daži cilvēki neiesaka likt džinsus žāvētājā, taču patiesībā mūsdienās veļas žāvētājs spēj parūpēties par to, lai džinsi būtu daudz mīkstāki un vieglāk atgūst savu formu. Vienkārši ievērojiet uz apģērba kopšanas etiķetēm norādītās instrukcijas un izņemiet apģērbus no ierīces, kad tie vēl ir nedaudz mitri, lai novērstu burzīšanos.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Kā uzturēt savu sporta apģērbu labā formā

Sporta apģērbs ir paredzēts, lai mēs justos stiprāki, pašpārliecinātāki un arī skaistāki. Kad mēs izturamies pret saviem sporta apģērbiem tik pat saudzīgi kā pret savu ķermeni, tad rezultāti neizpaliek. 

Rūpējieties par savu sporta apģērbu

Lai paildzinātu sava sporta apģērba mūžu, mazgājiet to aukstā ūdenī un izvairieties no augstas mazgāšanas temperatūras arī tad, ja jūsu drēbes ir ļoti netīras. Mēs iesakām lietot sporta programmu, jo tā ir īpaši paredzēta sporta apģērbiem, tādēļ mazgā tos efektīvāk. Rūpīgi izvēlieties arī atbilstošu mazgāšanas līdzekli, kas īpaši paredzēts nopietnu traipu tīrīšanai un nepatīkamu aromātu likvidēšanai.

Mazgājot sporta apģērbu, mēs iesakām izvairīties no veļas mīkstinātāju lietošanas, it īpaši tādiem audumiem kā Gore-Tex, kas satur membrānas. Mīkstinātāji aizsprosto auduma šķiedras un kavē auduma gaisa caurlaidību.

 • 1
  Rūpējies par sporta apģērbu

  Kokvilnas t-krekli uzsūc vairāk mitruma, tādēļ par tiem jārūpējas īpaši. Izgrieziet kreklu uz otru pusi un izlejiet šķidro veļas mazgāšanas līdzekli uz auduma padušu rajonā. Mērcējiet kreklu aptuveni 30 minūtes, tad mazgājiet to maksimālajā temperatūrā, kuru atļauj apģērba kopšanas etiķete.

 • 2
  Sporta vai sintētikas programma

  Ja jūsu veļas  mašīnā un žāvētājā nav pieejama sporta programma, jūs varat izmantot sintētikas ciklu, kas ir ļoti līdzīgs. Vienkārši ieslēdziet papildu skalošanas reizi, ja drēbes ir ļoti netīras. Žāvējot drēbes, nošķiriet kokvilnu no sintētikas, jo tie uzsūc mitrumu dažādi.

 • 3
  Saglabājiet svaigumu

  Somā, ar kuru dodaties uz sporta nodarbību, ielieciet dažas veļas žāvētājam paredzētās salvetes, un somas iekšpuse smaržos un šķitīs svaiga pēc katra sporta nodarbības apmeklējuma. Nekādā gadījumā neatstājiet sporta apģērbu somā! Izņemiet un izžāvējiet to pēc iespējas ātrāk - arī tad, ja plānojat to mazgāt vēlāk.

Veļas mazgāšanas līdzekļa un mīkstinātāja sajaukšana pirms to nonākšanas veļas tilpnē ļauj iegūt labākus rezultātus.

Ultramix

Tīriet un rūpējieties par savu sporta apģērbu

Mūsu UltraMix sistēma parūpēsies par jūsu sporta apģērbiem to mazgāšanas laikā. Atšķirībā no citām veļas mazgājamajām mašīnām, kas sajauc mazgāšanas līdzekli un mīkstinātāju veļas tilpnē, mūsu ekskluzīvā sistēma sajauc tos, pirms ūdens vēl paspējis skart drēbes, nodrošinot apģērba mīkstumu un tīrību.

Vienkārša žāvēšanas māksla

Lai gūtu labākus rezultātus, veļas žāvētājā izmantojiet sporta apģērbu programmu, jo tā žāvē efektīvāk. Tai ir garāka atdzesēšanas fāze programmas beigās, tādēļ jūs varēsiet savu sporta apģērbu uzreiz uzvilkt mugurā. Kokvilna un sintētika žūst dažādos laikos, jo šie audumi atšķirīgi uzsūc mitrumu, tādēļ iesakām žāvēt tos atsevišķi.

Joks ar ķīmisko tīrīšanu

Lai pierādītu Electrolux UltraCare™ veļas mazgāšanas ierīču funkcijas un to, ka ar šīm ierīcēm iespējams smalkus apģērbus mazgāt arī mājās, Electrolux kopā ar kādu vīrieti pārsteidza šī vīrieša draudzeni, uzdāvinot viņai jaunu veļas mazgājamo mašīnu.

Dažādi praktiski un ekonomiski padomi apģērbu kopšanā

Uzziniet efektīvākos veidus, kā parūpēties par savu apģērbu un ietaupīt laiku vai izmaksas

Uzdāvini sev 20 stundas mēnesī!

Daļa veļas mašīnas

Ja tev būtu brīvas 20 stundas mēnesī, ko tu ar tām iesāktu? Dotos ar ģimeni sen izlolotajā piedzīvojumu takas iekarošanā, bet varbūt bez sirdsapziņas pārmetumiem brīvdienās varētu stundiņu ilgāk pagulēt? Lai arī cik neierasti un negaidīti varētu šķist, šīs iespējas tev un tavai ģimenei var sniegt veļas žāvētāja iegāde un uzstādīšana tavās mājās, jo tieši tas var ietaupīt līdz pat piecām stundām nedēļā un 20 stundām mēnesī! Ja laiku nevar izmērīt naudā, tad to noteikti var novērtēt ar smaidiem un dzīvesprieku, kas gūts, izklaidējoties un priecājoties kopā ar saviem mīļajiem.

Woolmark Zaļais

Nepārmazgā savu apģērbu, izvēlies OptiSense

OptiSense tehnoloģija neļauj veļas mašīnai pārmazgāt apģērbu. Tā pielāgo mazgāšanas un žāvēšanas laiku, ūdens un laika patēriņu, balstoties uz ielādētās veļas daudzumu.

Veļas mazgājamās mašīnas iegādes ceļvedis

Bilde_1440x1080

No netīrās veļas neizbēgsi, un traipi mēdz būt visdažādākie – ēdiens, dažādi dzērieni, dubļu un zāles pleķi. Lai tiktu galā ar šiem traipiem, pavisam noteikti ikvienā mājsaimniecībā ir nepieciešams uzticams palīgs - uzticama, klusa, bet jaudīga veļas mazgājamā mašīna. Ar ieteikumiem, kas būtu jāņem vērā, ja plāno iegādāties jaunu veļas mašīnu, tev palīdzēs Electrolux izveidotais ceļvedis.