Jaunā intuitīvā produktu līnija

Jaunā intuitīvā produktu līnija

Jaunā Electrolux intuitīvā virtuves tehnika

Iepazīsties ar inovatīvu virtuves sadzīves tehniku, kas atvieglos jūsu ikdienas soli un ļaus atklāt neskaitāmas garšu nianses. Izmantojiet jauno, intuitīvo Electrolux virtuves līniju, lai radītu virtuvi, kas ideāli atbilst jūsu prasībām un gatavošanas stilam.

Skandināvu dizains

Funkcionāla un vienkārša izmantošanā – tāda ir mūsu piedāvātā sadzīves tehnika, kas ir bagātināta ar inovācijām un ļauj ikvienam lietotājam iejusties šefpavāra lomā. Iepazīstiet intuitīvās virtuves preču līnijas stilīgo ergonomiku, izstrādātu līdz pilnībai katrā detaļā.

Vienkārši izmantojama, intuitīvi saprotama, gaumīga sadzīves tehnika sniedz izsmalcinātību pat sīkākajās detaļās. Strādājot pie jaunās virtuves produktu līnijas, esam izmantojuši zviedru pieeju dizainam, lai radītu sadzīves tehniku, kas patiesi spēs kalpot cilvēkam. Visas jaunās Electrolux līnijas preces ir intuitīvi saprotamas, tās piešķir maltīšu gatavošanai vēl vairāk prieka un paver durvis uz jaunām iespējām, garšām un kulinārām idejām.

Intuitīvi risinājumi

Jaunā Electrolux preču līnija ir intuitīvi funkcionāla un nodrošina maksimāli ērtu un vienkāršu lietošanu. Tieši tāpēc jūs ikreiz varēsiet gatavot tieši tā, kā jums patīk, un panākt restorāna cienīgu rezultātu.

Mēs nemitīgi sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai un izvēlamies tikai funkcionālus, kvalitatīvus un ekoloģiski drošus izejmateriālus un apdari. Mūsu preču skandināvu dizains nodrošina komfortablu un vienkāršu sadzīves tehnikas lietošanu. Esam pārliecināti, ka jūs noteikti pamanīsiet pozitīvas izmaiņas ikdienas dzīvē un maltīšu kvalitātē, ja jūsu virtuve būs aprīkota ar jaunās Electrolux līnijas intuitīvajām ierīcēm.

Sadzīves tehnika, kas domā jūsu vietā

Vai meklējat inovatīvas tehnoloģijas, kas garantē lielisku rezultātu ikvienā gatavošanas reizē? Varbūt vēlaties izmēģināt viedās ierīces, kas adaptējas individuālām prasībām un ietaupa pavāru laiku? Bet varbūt jums vienkārši gribas aprīkot virtuvi ar vizuāli pievilcīgu sadzīves tehniku, kas ne tikai lieliski darbojas, bet arī priecē acis? Mūsu preču klāstā piemērotāko virtuves sadzīves tehniku atradīs ikviens.

„AssistedCooking“ ir īpašs risinājumu komplekts, kas ļauj pagatavot pat izsmalcinātākos ēdienus mājas apstākļos un sniedz iespēju baudīt brīnumgardas, kvalitatīvas maltītes pat lielā draugu lokā.

Mūsu jaunā virtuves sadzīves tehnikas preču līnija apvieno inovatīvas tehnoloģijas, individuālus adaptīvos risinājumus un mūsdienīgu dizainu, tā atvieglo gatavošanu un ietaupa laiku. Jums vairs nav jāizvēlas starp tehnoloģijām un tehnikas ērtu lietošanu – mēs piedāvājām visu nepieciešamo vienā preču līnijā.

Radot jauno Electrolux intuitīvo preču līniju, esam uzklausījuši patērētāju vēlmes

 • Flex Range
  Ideāli piemērota aizņemtiem cilvēkiem

  „Flex“ – fleksibla gatavošana
  Maksimāls komforts un laika ietaupīšana aizņemtiem cilvēkiem

 • Pro Range
  Perfekti piemērota tiem, kam patīk gatavot

  „Pro“ – ideāla gatavošana
  Jaunākās tehnoloģijas kulinārijas entuziastiem

 • Sense Range
  Neaizvietojams palīgs perfekcionistiem virtuvē

  „Sense“ – palīdzība gatavošanas procesā
  Lielisks rezultāts katru reizi

Iepazīstiet jaunu, patiesi intuitīvu virtuves sadzīves tehniku no Electrolux simtgades produkcijas

Cepeškrāsnis

Šefpavārs steidzas palīgā! „AssistedCooking“ ir tehnoloģija, kas palīdz gatavot tikpat labi kā profesionāla pavāra uzraudzībā. Izvēlieties ēdienu, un cepeškrāsns pati noteiks pareizu programmu un gatavošanas laiku. Labākās receptes jūs varat pievienot savam recepšu sarakstam.

Plīts virsmas

Plīts virsmas

Tagad arī jūs varat gatavot tikpat garšīgi kā šefpavārs. Pat izvēlīgākie gardēži atzinīgi novērtēs uz mūsu inovatīvās indukcijas plīts virsmas pagatavoto ēdienu. Plīts virsmas ātrai, vieglai un drošai gatavošanai ir aprīkotas ar īslaicīgas pauzes funkciju.

Trauku mazgājamās mašīnas

Trauku mazgājamās mašīnas

Ar „QuickSelect“ trauku mazgājamo mašīnu jums vairs nebūs jālauza galva, meklējot pareizu mazgāšanas ciklu dažādiem traukiem. Vienkārši izvēlieties laiku un mazgāšanas režīmu, un trauku mazgājamā mašīna parūpēsies par visu pārējo. Jūsu trauki būs ideāli tīri un sausi pēc katras mazgāšanas reizes.

Tvaika nosūcēji

Tvaika nosūcēji

Tagad jūs varat koncentrēties uz maltīšu gatavošanu, nevis uz cīņu ar virtuves smakām. „Hob2Hood“ funkcija nodrošina bezvadu savienojumu starp tvaika nosūcēju un plīts virsmu un pielāgojas it visām izmaiņām plīts virsmas darbībā.

Ledusskapji

Ledusskapji

Uzturiet ēdienu svaigāku ilgāk. Tehnoloģijas, kas nodrošina optimālu mitrumu ledusskapja iekšpusē un novērš atkausēšanu, garantē produktu svaigumu pat pēc 7 dienām.

Uzzināt vairāk

 • Izvēlieties ideālu cepeškrāsni

  Mūsu cepeškrāsnis nodrošina nemainīgi ideālu rezultātu katru reizi. Pateicoties tvaika tehnoloģijai, iebūvētam temperatūras regulētājam un vairākām iebūvētām gatavošanas programmām, cepeškrāsnij var uzticēt pat sarežģītākās receptes. Tagad jūs varat uzdrošināties radīt jaunus garšu salikumus un izmēģināt arvien jaunas receptes, paļaujoties, ka rezultāts būs profesionāls vienmēr.

 • Izvēlieties ideālu plīts virsmu

  Electrolux indukcijas plīts virsmas ir jūsu uzticamākais un atsaucīgākais partneris virtuvē. Indukcijas tehnoloģija nodrošina ātru uzsildīšanu, nekavējoties reaģē uz trauku pieskārienu, atvieglo mazgāšanu un garantē drošu lietošanu. Pateicoties ātrākam uzsildīšanas mehānismam, mūsu plīts virmas palīdz sākt gatavošanu ātrāk un netērēt laiku veltīgi.

  .

 • Izvēlieties ideālu trauku mazgājamo mašīnu

  Reti kurš nosauks trauku mazgājamās mašīnas ielādi un izkraušanu par savu iemīļotāko nodarbi. Mūsu uzdevums ir palīdzēt jums koncentrēties uz patiesi svarīgām aktivitātēm un atvieglot ikdienas darbus, arī trauku mazgāšanu. Uzticiet trauku mazgāšanu mūsu ierīcei un izbrīvējiet laiku savu kulināro talantu attīstīšanai. Ar „QuickSelect“ funkciju trauku mazgāšana kļūst vēl vienkāršāka. Kliedē neziņu par mazgāšanas laiku vai ietilpību - izvēlies mazgāšanas ilgumu ar slīdni uz skārienjutīgā ekrāna un norādi mazgāšanas režīmu, atstājot pārējo trauku mazgājamās mašīnas ziņā.